Dormeo madrats Air Select Plus 90x200x23cm
 • Dormeo madrats Air Select Plus 90x200x23cm
  • Dormeo madrats Air Select Plus 90x200x23cm
   • Dormeo madrats Air Select Plus 90x200x23cm

Vahtkummist ja nn taskuvedrudega madrats – saad parima mõlemast tehnikast

Kas oled kunagi mõelnud, kumb on magamiseks parem – vahtkummist madrats või vedrumadrats? Uusima Dormeo madratsi puhul ei ole see enam küsimus.

Tutvustame Dormeo Air Select Plusi, uut põlvkonda madratsitehnoloogias! Valmistatud auhinnatud kärjekujulistest Octaspring®-i vahtkummist vedrudest, mida täiendavad 

traditsioonilised taskuvedrud, nii et selles tippklassi madratsis on koos uusim tehnoloogia ja juba aastakümneid inimestele armas traditsioon.

Kõik, mida madratsid võivad üldse pakkuda, on nüüd koos ühesainsas madratsis

Dormeo Air Select Plus on hübriidmadrats: tippklassi vahtkummist madrats, mida täiendavad metallvedrud. See vedrude kombinatsioon tagab parima võimaliku toe, mida vajad, ning ühendab mugavuse ja keha tervisliku asendi magamise ajal.

Madratsi uuenduslik tuulutussüsteem ei lase niiskusel koguneda. See paneb aluse suurepärasele öisele unele, pakkudes sulle kõike olulist ja vajalikku, et ärkaksid virge ja hästi puhanuna.

Valmistatud auhinnatud Octaspring®-i tehnoloogia alusel, head tuge pakkuvatest taskuvedrudest, katte külge tepitud mäluvahust, madratsil on 3 tsooni, mis toetavad ideaalselt keha, ja ümberpööratav täidis, nii et see madrats on Dormeo madratsite koorekiht. Paaride unele mõeldes on suurematel kahe inimese madratsitel kaksiktäidis, nii et kaasad saavad valida endale sobiva kõvadusega madratsi. 

Pehme ja elastne magamisase liigub kolmes suunas, nii et tagatud on ülihea tugi ja lõõgastus

Madratsi põhiosa on pehmete ja painduvate vahtkummist vedrude kiht. Vedrud taastavad alati oma algse vormi, ükskõik kui suurt survet neile avaldatakse. Air Select Plusi madrats kohandub kolmes suunas – see liigub kolmemõõtmeliselt, hellitades su keha parima lõõgastava toega.

Ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli – iga vedru vastab dünaamiliselt su keha liikumisele, ilma antud piirkonnale survet avaldamata.

8 korda hingavam ja kaitstud bakterite eest

Kuna me kõik higistame magades, on madratsi pidev tuulutus väga oluline. Tagamaks, et su keha jääb kuivaks ja voodipesu värskeks, on Dormeo Air Luxi omadusi täiustatud.

 • Ainulaadne vedrude tuulutussüsteem tekitab pideva õhuvoo: kärjestruktuur võimaldab õhul vabalt liikuda, nii et kehasoojus ja niiskus juhitakse välja, tänu millele on voodi paraja temperatuuriga, kuiv ja mugav.
 • Madratsikatte kangas AirX System kindlustab hästi tuulutatud, kuiva ja hügieenilise magamisaseme
 • Madratsile lisakaitse andmiseks on katet immutatud kohanduva kaitsevahendiga

 

6XKORDA HINGAVAM KUI VAHTKUMMIPLOKIST JA MÄLUVAHUST VALMISTATUD MADRATS

Kaksiktäidis paaridele – enam ei ole vaja teise järgi kohanduda

Paaridel on sageli raske leida ideaalset madratsit, eriti veel siis, kui üks soovib kõvemat ja teine pehmemat madratsit. Dormeo Air Selectiga ei ole see aga enam probleem. Sellel madratsil on üks täidis ja kaksiktäidis (2 eraldi täidist alates 160 cm laiustes kahe inimese madratsites), mõlemad on pööratavad. Võid madratsi oma eelistuste kohaselt ümber pöörata: roosa külg on kõva ja sinine külg on pehme.

Tänu 3 kohandatud tsoonile ei avalda kehale survet

Selle asemel et ülespoole suruda ja keharaskusele vastu seista, võtab Air Select Plus keharaskuse vastu ja hoiab sind täielikus mugavuses. Madratsil on kolm eri mugavustsooni, mis on erineva kõvadusega, et pakkuda kehale sobivat tuge.

 • Kaks välimist tsooni peale, õlgadele ja jalgadele
 • Jäigad vedrud keskosas pakuvad tugevamat toetuspinda puusadele ja alaseljale, hoides samas selgroo õiges asendis.

Air Select Plusi madrats tagab tänu ergonoomilisele ehitusele ja omadustele soovitud mugavuse , kohandudes kehaga ja tekitamata kahjulikku survet lihastele ja nahale.

Pehme või kõva – sinu vajadusi arvestades

 • kõva külg, mille pealmises kihis on jäigem Ecocell
 • pehme külg, mille pealmises kihis on nn mäluvaht

 

Liikumine ei kandu edasi

Voodit jagades on väga tavaline, et partneri või abikaasa liigutused häirivad teise und. Tänu Air Select Plusi esmaklassilisele täidisele on sul oma isiklik madrats, nii et magad rahulikult ja sügavalt, ilma et miski sind ärataks.

Isegi kui jagad ühe täidisega madratsit, ei kandu liigutuste mõju voodi ühelt poolelt teisele, sest vedrud liiguvad sinu kehaga kaasa teistest vedrudest sõltumatult.

Nüüd kõrgem ja tugevdatud servadega

Koos vedrude lisakihiga on madratsi kogukõrgus 23 cm. See teeb voodi kõrgemaks, nii et voodile istumine ja ülestõusmine on lihtsamad. Selline voodi kõrgus on eakate jaoks ideaalne.

Lihtsasti hooldatav, üleni pestav madratsikate

Et madrats peaks hästi vastu pikka aega, on madratsi kate eemaldatav ja masinas pestav 40-kraadise veega. Soovitame pesta muust pesust eraldi pesumasinas, mille trummel mahutab vähemalt 5 kg pesu.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
HalbHea
Hind:
519 €
Maksudeta: 432.50 €
Tarneaeg 5-15 tööpäeva
Tootekood: 160909125710

Arvuta näidiskuumakse


%
Sissemakse
Kuumakse*

* Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest. Järelmaksu pakkuja on Koduliising AS.