Kastrul Stone Legend CopperLUX
  • Kastrul Stone Legend CopperLUX

CopperLUX kastrul on ideaalne maitsvate kastmete tegemiseks. Vastupidavad ja kriimustuskindlad materjalid, email ja teras koos ehtsate kiviosakeste ja vasega annavad suurepärase soojusjuhtivuse. Külgevõtmatu pinnakate võimaldab toitu kergesti eemaldada. Sobib igale pliidile: elektri-, gaasi-, keraamilisele või induktsioonpliidile. Lihtne puhastada ja tohib pesta nõudepesumasinas. Maht 1,4 l.

Tooge oma kastmete rikkalik maitse esile
Kastmepanni suurepärases kattekihis Quantanium olevad kiviosakesed talletavad soojust ja vabastavad seda järk-järgult, mis tagab ühtlasema küpsemise, säilitab rohkem toitaineid ja looduslikud maitsed – täpselt nagu traditsioonilisel küpsetamisel ehtsal kivil. Täiendavad titaan- ja vaskosakesed muudavad 16 cm kastmepott Delimano Stone Legend Copperlux veelgi vastupidavamaks, kriimustuskindlamaks ja energiatõhusamaks, kuna võimaldab paremat soojusjuhtivust.

Valmistatud Hispaanias 
Potid ei kõrbe põhja ja nende mittenakkuvat katet on väga lihtne puhastada. Aja säästmiseks võib neid ka nõudepesumasinas pesta.


Kattekihi QuanTanium eelised
Sobib kasutamiseks kõigil pliidiplaatidel, sh induktsioonplaanil.
Tänu selle magnetilistele omadustele soojeneb pann väga kiiresti induktsioonpliidil madalatel temperatuuridel. Säästab kuni 20% energiat.
Võimaldab küpsetada keskmistel temperatuuridel, samas saavutades maksimaalse jõudluse.
Nõudepesumasinas pestav.
Kauakestvad värvid (emaili on kuumutatud temperatuuril 840 °C).
Võimaldab toiduvalmistamist vaid tilgakese õliga.
Ülimalt mittenakkuv.
Valmistatud Hispaanias.

KKK
Miks teras?
Tugev ja vastupidav materjal. Terasest potid ja pannid on paremini tasakaalus, kuna need on raskemad. Teras on tuntud kui hea soojust pidav materjal, mistõttu sobib see suurepäraselt pikema küpsetusajaga toitude valmistamiseks.


Miks email?
See kaitseb terast klaasja ja väga tugeva struktuuriga kihiga, mis talub peaaegu kõiki kemikaalirünnakuid. Email on äärmiselt vastupidav ja juhib kiiresti soojust. Lisaks on see tänu mittepoorsele pinnale nakkekindel.


Miks Whitford QuanTaniumi kate kivi- ja vaskosakestega?
Täiuslike mittenakkuvate ja kriimustuskindlate omaduste tagamiseks, mis võimaldavad rasvavaba küpsetamist ja küpsetusnõude kasutamist ka metallist köögiriistadega. Veelgi parem soojusjuhtivus kiiremaks küpsetamiseks väiksema energiakuluga!


Küpsetusnõude Delimano Stone Legend Copperlux ehitus
Värviline emailkiht terasel teise kihina
Alumine emailkiht terasel esimese kihina
Kvaliteetne teras
Sisemine emailkiht terasel esimese kihina
Sisemine emailkiht terasel teise kihina
Quantanium®-i mittenakkuv kate esimese kihina
Quantanium®-i mittenakkuv kate teise kihina koos vask- ja ehtsate kiviosakestega
Quantanium®-i mittenakkuv kate kolmanda kihina

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
HalbHea
Hind:
19.99 €
Maksudeta: 16.66 €
Tarneaeg 5-15 tööpäeva
Tootekood: 190416205811