Puidust lõikelaud Brava
  • Puidust lõikelaud Brava

Delimano Brava puidust lõikelaud, mis on valmistatud 100% naturaalsest pöökpuust, sobib ideaalselt liha, kala ja köögiviljade ettevalmistamiseks. Servas asuv soon vedeliku püüdmiseks väldib selle voolamist töötasapinnale. Saadaval kahes suuruses: 36 x 25 cm ja 30 x 20 cm.

Puidust täiuslikkus hakkimisest kuni toidu serveerimiseni
Brava puidust lõikelauad sobib ideaalselt köögiviljade, nagu sibulate, peterselli, piparde, seente, tomatite jne hakkimiseks ning erinevate lihade, salaami, kala või juustu lõikamiseks. Pöörake see ümber ja kasutage siledat külge erinevate toitude serveerimiseks – alates juustu- ja salaamisnäkkidest peol kuni lihalõikudeni peenel õhtusöögil koos sõpradega.

Pöökpuust lõikelaud pikaajaliseks kasutamiseks
Delimano Brava puidust lõikelaud on valmistatud 100% naturaalsest pöökpuust, mis on tugev ja vastupidav ning kestab köögis kaua isegi suure koormusega kasutamisel. Selle servas on soon vedeliku püüdmiseks, mis jätab teie köögiaua või töötasapinna puhtaks. Saadaval kahes suuruses mitmekülgseks ja hügieeniliseks toidu ettevalmistamiseks: kasutage ühte liha lõikamiseks ja teist köögiviljade jaoks, ilma et peaksite kulutama aega nende pesemisele toidu ettevalmistamisel. 

Delimano Brava puidust lõikelaud hakkimiseks, lõikamiseks ja serveerimiseks
Valmistatud 100% naturaalsest pöökpuust
Saadaval kahes suuruses 36 x 25 cm ja 30 x 20 cm
Tugev ja vastupidav pikaajaliseks kasutamiseks
Soon vedeliku püüdmiseks, mis väldib selle voolamist töötasapinnale
Lihtne puhastada ja keskkonnasõbralik

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
HalbHea
Hind:
12.99 €
Maksudeta: 10.83 €
Tarneaeg 5-15 tööpäeva
Tootekood: 190413215915
Võimalikud valikud