Sõel Brava
  • Sõel Brava

Meie uue Delimano Brava tooteseeria sõel on tingimata vajalik igasse kööki. Kasutage seda pasta, kastme ja koduse tee jaoks või tuhksuhkru puistamiseks magustoidule. Roostevaba teras tagab vastupidavuse ja korrosioonikindluse, võimaldades seda vaevata nõudepesumasinas pesta. Saadaval kahes suuruses: 18 cm ja 8,5 cm.

Universaalne sõel mitmesuguste köögitööde jaoks.
Brava sõel on universaalne tööriist, mida saab kasutada mitmesuguseks otstarbeks, näiteks nõrutada pastat, kastet ja puljongit, sõeluda jahu, puistata suhkrut jne. Pikk käepide hoiab kätt kuumade vedelike eest, et toiduvalmistamine oleks ohutum, aga vastasküljel oleva konksu abil on seda mugav kasutada pottide ja pannide kohal. Riputage sõel käepideme konksu abil köögis üles, et see oleks vajaduse korral alati käepärast.

Delimano Brava sõel lihtsalt ja mugavalt toidu valmistamiseks:
suurem sõel pasta ja kastme nõrutamiseks või jahu sõelumiseks;
väiksem magustoidule suhkru puistamiseks ja koduse tee kurnamiseks;
praktiline konksuga käepide köögis kiiresti käepäraselt üles riputamiseks;
korrosioonikindlad materjalid, mida võib pesta nõudepesumasinas;
väga vastupidav ja sile viimistlus;
ringlussevõetav keskkonnahoidlik roostevaba teras;
saadaval kahes suuruses: 18 cm ja 8,5 cm.
Põhitarvik igasse kööki
Kui otsite tippklassi seadmeid oma uue köögi jaoks või märkasite, et mingi põhitarvik on puudu, leiate kindlasti sobiva Delimano Brava köögitarvikute tooteseeriast. Tänapäevane kujundus ja rangeimatele hügieeninõuetele vastav kõrgelthinnatud kvaliteet tagavad suurepärase vastupidavuse, korrosioonikindluse ja mugava puhastamise nõudepesumasinas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
HalbHea
Hind:
4.99 €
Maksudeta: 4.16 €
Tarneaeg 5-15 tööpäeva
Tootekood: 190413222117