Suur kulp Brava

Meie uue Delimano Brava tooteseeria suur kulp on tingimata vajalik igasse kööki. Kulbil on suur kaha ja mugav vars, et iga supitaldrik oleks täis ja ilusasti serveeritud. Roostevaba teras tagab vastupidavuse ja korrosioonikindluse, võimaldades seda mugavalt nõudepesumasinas pesta.

Erinevust tunnete käes ja näete taldrikul
Delimano Brava suur kulp on täiuslik tööriist supi, guljaši, chili con carne ja mis tahes kastme serveerimiseks. Paraja suurusega kaha mahutab korralikke portsjoneid, mis ei valmista pettumust ka suurimale gurmaanile, ja vart on mugav hoida. Roostevabast terasest ergonoomilise vormiga vars on suurepäraselt tasakaalus ja kindlalt juhitav – selle erinevust tunnete selgelt oma peos.

Delimano Brava suur kulp supi ja guljaši veatuks serveerimiseks:
ideaalne supi, guljaši ja mis tahes kastme serveerimiseks;
korrosioonikindlat materjali võib pesta nõudepesumasinas;
väga vastupidav ja sile viimistlus;
ringlussevõetav keskkonnahoidlik roostevaba teras.
Põhitarvik igasse kööki
Kui otsite tippklassi seadmeid oma uue köögi jaoks või märkasite, et mingi põhitarvik on puudu, leiate kindlasti sobiva Delimano Brava köögitarvikute tooteseeriast. Tänapäevane kujundus ja rangeimatele hügieeninõuetele vastav kõrgelthinnatud kvaliteet tagavad suurepärase vastupidavuse, korrosioonikindluse ja mugava puhastamise nõudepesumasinas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
HalbHea
Hind:
4.99 €
Maksudeta: 4.16 €
Tarneaeg 5-15 tööpäeva
Tootekood: 190413220456